Kontakt

Skup metali rzadkich – kontakt do firmy Kolstal

Skontaktuj się z nami

Nasza firma specjalizuje się w skupie złomu węglików spiekanych, stali narzędziowych HSS oraz skupie metali rzadkich. Z uwagi na przepisy o ochronie środowiska Kolstal zapewnia odbiór materiałów od klienta własnym transportem na terenie całego kraju – posiadamy odpowiednie zezwolenia.

Gwarantujemy szybką realizację zlecenia skupu stali każdego typu. Płatności realizujemy zgodnie z dyspozycją klienta. Może być to w formie gotówki lub przelewu w dniu odbioru.

Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu omówienia szczegółów transakcji.

Kolstal S.C. Skup Metali Rzadkich

ul. Nowopogońska 1

41-205 Sosnowiec

Formularz kontaktowy

    Biuro Handlowe

    Zarząd

    Przemysław Laskowski
    tel. 600 096 440 
    mail: p.laskowski@kolstal.com

    Przemysław Bucki
    tel. 606 120 605
    mail: p.bucki@kolstal.com

    Handlowcy

    Mateusz Skuta
    tel. 600 096 848
    mail: m.skuta@kolstal.com

    Arkadiusz Stysiak
    tel. 600 096 063
    mail: a.stysiak@kolstal.com

    Bartosz Katolik
    tel. 600 096 599
    mail: b.katolik@kolstal.com

    Administracja

    Natalia Laskowska
    tel. 666 345 003
    mail: n.laskowska@kolstal.com

    Aleksandra Bucka
    tel. 600 096 884
    mail: a.bucka@kolstal.com